Yeni nesil yazar kasa entegrasyonu

Şirket Profili

ŞİRKET PROFİLİ

2003 yılından itibaren yazılım ve donanım çözümleri üreten Mert Yazılım A.Ş., ürünlerini “Sysmond“, “trexDCAS” , “Aizen” ve “Sensorium” tescilli ana markaları altında müşterilerine sunmaktadır. 

3.000 metre kare alanda AR-GE ve Teknoloji merkezi olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Mert Yazılım’ın Marmara bölgesinde Bursa’da, İç Anadolu’da ise Konya’da bulunan ofislerinde yaklaşık olarak 85+ çalışan ile AR-GE, ÜR-GE, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu zamana kadar teknoloji üreten bir firma olmayı hedefleyen Mert Yazılım, hem Yazılım AR-GE hem de Elektronik AR-GE departmanlarına sahip ve bu iki birimi entegre çalıştırarak gömülü sistemler üretmektedir.

Mert Yazılım müşterilerinin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini sektörel bazda karşılayarak çözüm odaklı, sürdürülebilir kalitede ve yerinde destek ile verimlilik ve karlılık artışını destekleyen hizmetler sunmaktadır.

Güncel ve gelişmiş teknolojik olanakları kullanan yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu ile yalnızca kurumsal bilgi sistemleri geliştirmeye odaklanmıştır.

Projelerinde müşterileri için en uygun olan çözümleri gerçekleştirmek için farklı yazılım platformlarında çözümler sunmaktadır. Deneyimi, uygulamaları, sektör bağımsız olarak tüm işletmelerin yapısına kolayca uyarlanabilecek ürünleri ve özellikle satış sonrası destek hizmetiyle öne çıkmaktadır.

Vizyon

Yaptığımız yazılımlarla ve donanımlarla işletmeleri daha verimli hale getirerek Dünya'yı geleceğe hazırlamak.

Misyon

Paydaşların, işletmelerindeki kayıpların farkına varmalarını sağlayıp , verimliliklerini arttırmalarına yardım etmek.

Değerlerimiz

Mert Yazılım müşterilerinin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini sektörel bazda karşılayarak çözüm odaklı, sürdürülebilir kalitede ve yerinde destek ile verimlilik ve karlılık artışını destekleyen hizmetler sunmaktadır.

Heyecan tutku ve azim
Biz İşimizi Tutku , Heyecan ve Azim ile yaparız.
Yenilikçi olmak ve sürekli gelişmek
Yenilikçiyizdir ve Sürekli Gelişmek bizim genlerimizde vardır.
Fayda Sağlamak
İnsanlığa Fayda Sağlamak için canla başla çalışırız.
Güvenirlik
Tüm paydaşlarımıza sonuna kadar güvenmekle kalmaz aynı zamanda da Güven Veririz, hiç kimseyi yarı yolda bırakmaz her daim destek oluruz.
Samimiyet ve Sadakat
Samimiyet ve Sadakat ile yapılan her şeyin başarı getireceğine inanır ve buna bağlı hareket ederiz.

Neden
Sysmond ?

Sysmond'u tercih edenler yalnızca iyi bir iş yazılımı satın almakla kalmaz. Kurumsallaşma yolunda sürdürülebilir adımlar atmayı kolaylaştıran diğer Sysmond ürünleriyle, iş veriminde artış ve ölçeklenebilir büyüme imkânına kavuşan şirketler arasında olurlar. Aynı zamanda Sysmond’un başarısını kanıtlamış kapsamlı destek hizmetleriyle her zaman güvence altındadır.